• محتوای تخصصی با رویکردی کاربردی


    کتاب،فیلم آموزشی

فیلم فیلمهای آموزشی تعریف کلید و تعویض ECU

فیلمهای آموزشی جهت آشنایی بهتر و دقیق تر شما با روش های تعریف کلید، تعویض ECU و ICU در خودروهای مجهز به ایموبیلایزر تولیدی شرکت ایران خودرو می باشد . 

در این مجموعه تلاش شده است علاوه بر آموزش روشهای صحیح تعریف کلید ، ECU و ICU ،  نکاتی کاربردی درباره تگهای سوییچ ، انواع ICU و نشانه های آنها ، تعداد کلیدهای قابل تعریف در سیستم ایموبیلایزرهای مختلف ،  علایم چراغ ایموبیلایزر و . . . ارایه شود.

کتاب الکترونیک و تکنولوژی پیشرفته در خودرو

علاقمندان به دانش الکترونیک خودرو میتوانند به این کتاب به عنوان مرجعی معتبر، استناد کرده و از مطالعه مطالب دقیق ،  کامل  و مفید آن بهره مند شوند. پیوستگی مطالب ، مستندات محکم و بررسی جامع الکترونیک خودرو از برتریهای این کتاب نسبت به دیگر کتابهای این حوزه است. کتاب حاضر حاصل تجربیات چندین ساله استاد عزیزمان جناب مهندس نصیری و همکاران ایشان میباشد. 

کتاب شبکه مالتی پلکس خودرو و روشهای پیشرفته عیب یابی 206

این کتاب پس از بررسی مفهوم شبکه مالتی پلکس و ارتباط بین ایسیوها در خودرو ، انواع مالتی پلکس موجود در خودروی پژو206 را به تفصیل مورد بحث قرار داده است. در یکی از فصول چهارگانه کتاب پیکربندی ایسیوهای این خودرو و کاربرد آنها بطور کامل شرح داده شده است. نحوه بیان ساده و دقیق  سبب شده این کتاب علاوه بر دانشجویان مورد توجه تعمیرکاران خودرو نیز قرار گیرد.

کتاب خودروهای انژکتوری روشهای پیشرفته عیب یابی با دستگاه دیاگ – اسکنر

کتاب حاضر به زبانی بسیار ساده، قطعات و نحوه مدیریت سیستم سوخت رسانی انژکتوری را با تکیه بر انواع به کار رفته در خودروهای پر تعداد داخل کشور تشریح می کند. این کتاب از پرفروشترین کتابهای مربوط به خودرو بوده و استقبال شایان خوانندگان آن سبب شده تا به تیراژ بالای 50000  برسد.

دفاتر شرکت

    دفتر مرکزی
کرج، میدان آزادگان، کوچه ی شهید حسینی، شماره 5

فروشگاه و نمایشگاه دائمی
    تهران، خیابان آزادی، نبش چهارراه نواب، شماره 214

خرید اینترنتی محصولات

  • 1