• MIT870


  دستگاه تست و شستشوی انژکتور
 • MP 9011


  اولین و کاملترین عیب یاب همراه ایرانی
 • MD 8310


  عیب یاب جامع خودروهای سبک
 • MSB9110


  شبیه ساز سنسورها و سیگنال های الکتریکی خودرو

ابزار مخصوص

گروه ابزار مخصوص شامل ابزارهایی هستند که برای تست، عیب یابی و تعمیر این قطعات و سیستم ها استفاده می شوند. گروه ابزار مخصوص شامل ابزارهایی هستند که برای تست، عیب یابی و تعمیر این قطعات و سیستم ها استفاده می شوند. گروه ابزار مخصوص شامل ابزارهایی هستند که برای تست، عیب یابی و تعمیر این قطعات و سیستم ها استفاده می شوند. گروه ابزار مخصوص شامل ابزارهایی هستند که برای تست، عیب یابی و تعمیر این قطعات و سیستم ها استفاده می شوند. گروه ابزار مخصوص شامل ابزارهایی هستند که برای تست، عیب یابی و تعمیر این قطعات و سیستم ها استفاده می شوند.

تست و شستشوی انژکتور

استفاده از انژکتور در موتور خودرو سبب بالا رفتن توان موتور و کاهش آلایندگی حاصل از احتراق سوخت درون موتور می شود. اغلب انژکتورها به واسطه آلودگی های موجود در سوخت، کیفیت نامناسب روغن موتور وکارکرد زیاد انژکتور، دچار آلودگی در مجرای عبور سوخت شده و مشخصات الکتریکی انژکتور تغییر کرده و سبب کاهش بازدهی موتور خودرو می گردند. سیستم تست و شتستشوی انژکتور با شستشوی مسیر و مجرای سوخت رسانی و همچنین تست وضعیت سلامت انژکتورها کمک می کند تا این مشکل بر طرف گردد.

عیب یاب

خودروهای الکترونیکی از واحدهای کنترل کننده الکترونیکی برای کنترل اجزاء مختلف خودرو استفاده می کنند. تجهیزات تست و عیب یابی دستگاه هایی هستند که با واحدهای الکترونیکی کنترل کننده خودرو ارتباط برقرار کرده و از این طریق خودرو را عیب یابی می کنند.

دفاتر شرکت

    دفتر مرکزی
کرج، میدان آزادگان، کوچه ی شهید حسینی، شماره 5

فروشگاه و نمایشگاه دائمی
    تهران، خیابان آزادی، نبش چهارراه نواب، شماره 214

خرید اینترنتی محصولات

 • 1