آشنایی با دستگاه نشت‌یاب و شست‌وشو دهنده انژکتور CARPAK 6 مهاد

امروزه انژکتورها به بازیگران اصلی صحنه تامین سوخت موتور خودرو‌ها تبدیل شده‌اند، ساختار‌هایی که سلامت آن‌ها علاوه بر کاهش مصرف سوخت خودرو و کاهش آلاینده‌های زیست‌محیطی، زمینه را برای کارکرد بهتر خودرو و افزایش شتاب آن نیز فراهم می‌کند به همین سبب است که تست دوره‌ای انژکتور یکی از مواردی است که کلیه متخصصان و تعمیرکاران صنعت خودرو به دارندگان خودرو توصیه می‌کنند و دستگاه‌های تست و شست‌و‌شوی انژکتور در این عرصه از اهمیت بسیار بالایی برخوردارند که با سهولت بسیار زمینه بررسی انژکتور‌ها را فراهم می‌آورند.
مهاد صنعت با نگاهی به ضرورت‌های پیش رو در حوزه خودرو‌های انژکتوری و با تکیه بر دانش بومی، نیا‌ز‌های داخلی و خلاقیت و تخصص نیرو‌های این شرکت دانش‌بنیان، دستگاه‌های تست و شست‌و‌شوی انژکتور با پیشرفته‌ترین تکنولوژی روز دنیا را تولید کرده است که تست و شست‌و‌شوی انژکتور CARPAK 6 از آن دسته است.
دستگاه تست و شست‌و‌شوی انژکتور CARPAK 6 امکان تست نشتی انژکتورها، تمیز کردن دریچه ورود هوا توسط اسپری مواد تمیزکننده، تست موتور پله‌ای و تست سنسور اکسیژن و امکان شست‌و‌شوی انژکتورها روی خودرو را هم دارد که از ویژگی‌های پرطرفدار و کاربردی این دستگاه است. قابل اطمینان بودن، تعمیر‌پذیری، سهولت کاربری، کاهش هزینه‌های تعمیر و نگهداری، زیبایی و خدمات پس از فروش از ویژگی‌هایی است که در طراحی و تولید CARPAK 6 در نظر گرفته شده است.

مشخصات دستگاه نشت‌یاب و شست‌وشو دهنده انژکتور CARPAK 6 مهاد

 • قابلیت تست نشتی انژکتورها
 • قابلیت تست مقاومت الکتریکی انژکتورها
 • برنامه‌های متنوع برای تست اتوماتیک انژکتورها
 • قابلیت کنترل دستگاه شست‌و‌شوی التراسونیک
 • نمایشگر گرافیکی تک رنگ و مناسب برای کار در نور روز
 • امکان تنظیم شرایط دلخواه تست انژکتورها در مود پیشرفته تست
 • یک ریل سوخت برای پوشش تمام انژکتورها ( تغذیه از بالا و تغذیه از کنار)
 • قابلیت تست عملکرد انژکتور در دورهای مختلف و با مقادیر مختلف فشار سوخت
 • امکان اسپری مواد شست‌و‌شو درون دریچه هوای خودرو، برای شست‌و‌شوی دریچه هوا و موتور پله‌ای

ویژگی‌های دستگاه تست و شست‌و‌شوی انژکتور CARPAK 6

 • امکان کار با باتری خودرو
 • پشتیبانی از زبان فارسی
 • شستشوی انژکتور روی خودرو
 • تست سنسور اکسیژن و موتور پله‌ای
 • تست و شست‌و‌شوی 6 انژکتور بصورت همزمان
 • پشتیبانی از طیف گسترده‌ای از انژکتورها (تغذیه از بالا و تغذیه از کنار)

CARPAK 6 مورد علاقه تعمیرکاران ایرانی

مهاد با بهره‌ گرفتن از کارشناسان و متخصصان حرفه‌ای و نظرات تعمیرکاران و کارشناسان خودرو در طراحی دستگاه‌های تست و شست‌وشوی تولیدی خود از جمله دستگاه CARPAK 6، دستگاه‌هایی را تولید کرده است که علاوه بر آن که با شرایط سوخت تولید داخل، کیفیت تولید خودرو‌های داخلی، شرایط زیست‌محیطی و تقاضای تعمیرکاران همحوانی دارد.
دستگاه تست و شست‌و‌شوی انژکتور CARPAK 6 از ویژگی‌های جالب و مورد علاقه تعمیرکاران چون شست‌و‌شوی انژکتور روی خودرو نیز بهره‌مند است، همچنین سعی شده است که در طراحی رابط کاربری دستگاه نیز ضرورت‌ها و نیاز‌های کاربر ایرانی در نظر گرفته شود و ساده‌ترین شیوه کاربری را داشته باشد.

دستگاه نشت‌یاب و شست‌وشو دهنده انژکتور CARPAK 6 مهاد
دستگاه نشت‌یاب و شست‌وشو دهنده انژکتور CARPAK 6 مهاد

پشتیبانی از انواع انژکتور در CARPAK 6

انژکتورها از نظر الکتریکی به دو دسته انژکتور مقاومت پایین و انژکتور مقاومت بالا تقسیم می‌شوند، نسل جدید دستگاه‌های تست و شستشوی انژکتور مهاد توانایی تست هر دو نوع انژکتور را دارد. همچنین انژکتورها از نظر نوع ورودی سوخت به دو دسته کلیِ تغذیه از کنار و تغذیه از بالا تقسیم می‌شوند. ریل سوخت طراحی شده برای دستگاه تست و شست‌و‌شوی انژکتور CARPAK 6به همراه قطعات رابط‌ و اتصالات خود می‌تواند از هر دو نوع تغذیه از کنار و تغذیه از بالا پشتیبانی کند.

شست‌وشوی آلتراسونیک پیشرفته

دستگاه نشت‌یاب و شست‌وشو دهنده انژکتور CARPAK 6 به منظور شست‌وشوی مناسب انژکتور یک دستگاه شست‌وشوی آلتراسونیک به همراه خود دارد که در مرحله شست‌و‌شوی اتوماتیک یا دستی با مشاهده عملکرد نامناسب هر یک از انژکتورها، آن انژکتور باید در دستگاه آلتراسونیک شسته شود.
دستگاه پاک‌کننده آلتراسونیک با استفاده از امواج مافوق صوت، ذرات چربی و آلودگی‌های موجود در سطح جسم را جدا کرده و آن را پاک می‌کند. یک سیستم پاک‌کننده آلتراسونیک شامل ۳ قسمت اصلی است: منبع تغذیه، مبدل پیزوالکتریک و محفظه شست‌و‌شو. اعمال سیگنال ورودی از منبع تغذیه، باعث ارتعاش مبدل پیزوالکتریک شده و انتقال این ارتعاش از جداره محفظه به مایع درون آن، مولکول‌های مایع را تحت تاثیر قرار می‌دهد و با شدت بسیار بالایی به ارتعاش درمی‌آورد. این ارتعاشات باعث ایجاد موج در محلول شست‌و‌شو شده و باعث جدا شدن ذرات چسبیده به سطح جسم می‌شود.

دستگاه آلتراسونیک مهاد
خدمات پس از فروش مهاد صنعت

خدمات پس از فروش

یکی از ویژگی‌های اصلی مهاد آن است که بعد از فروش دستگاه به هیچ وجه کاربر محصولات خود را تنها نمی‌گذارد و در همه مراحل در کنار آن‌هاست تا تجربه خوبی از کاربری دستگاه‌های تولیدی شرکت داشته باشند از این رو دستگاه CARPAK 6 نیز مانند تمامی محصولات تولیدی شرکت مهاد صنعت از گستره عظیم خدمات پس از فروش این شرکت استفاده می‌کند که شما می‌توانید برای اطلاع از ضوابط خدمات پس از فروش شرکت مهاد صنعت اینجاکلیک کنید و در صورتی که پرسشی دارید از طریق فرم زیر برای کارشناسان پشتیبانی مهاد صنعت ارسال کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید.

اگر نیاز به راهنمایی دارید به ما پیام بدهید تا با شما تماس بگیریم

تصویر کپچا