آشنایی با دستگاه تست و شست‌و‌شوی تمام اتوماتیک انژکتور  CARPAK 4

دستگاه تست و شست‌و‌شوی انژکتور، دستگاهی برای تست و شست‌و‌شوی انژکتور، اجزا و مسیر سوخت‌رسانی خودرو است. این دستگاه برای خودروهای بنزینی ساخته شده و می‌تواند انواع مختلفی از انژکتورهای خودروهای بنزینی را تست کند. به کمک این دستگاه می‌توان شکل پاشیدن، مقاومت الکتریکی، حجم پاشیدن انژکتور و عملکرد انژکتورها را به‌طور همزمان در سرعت‌های مختلف خودرو و به ازای مقادیر مختلف فشار سوخت، مورد آزمون قرار داد. همچنین تست نشتی انژکتورها، تمیز کردن دریچه ورود هوا توسط اسپری مواد تمیزکننده، تست موتور پله‌ای، تست سنسور اکسیژن و شست‌و‌شوی انژکتورها روی خودرو، از دیگر امکانات این محصول است.
این روزها که انژکتور‌ها یکه‌تاز دستگاه گوارش خودرو‌ها هستند و خودرو‌های کاربراتوری تقریبا به خاطره‌ها پیوسته‌اند سرویس و نگهداری مناسب انژکتور‌ها یکی از اساسی‌ترین نیاز‌های خودرو‌ها با این سیستم است که یکی از دستگاه‌های مطرح شرکت مهاد صنعت در این زمینه دستگاه‌های شست‌و‌شوی انژکتور CARPAK 4 است.
این دستگاه تست و شست‌و‌شوی تمام اتوماتیک انژکتورها و سیستم سوخت‌رسانی خودرو با امکانات متنوعی که در طراحی آن پیش‌بینی شده و همچنین با فناوری پیشرفته مهاد صنعت در ساخت، موجب بهینه‌سازی مصرف سوخت، افزایش شتاب و قدرت موتور می‌شود.

مشخصات دستگاه تست و شست‌وشو دهنده انژکتور CARPAK 4 مهاد

 • قابلیت تست نشتی انژکتورها
 • قابلیت تست مقاومت الکتریکی انژکتورها
 • برنامه‌های متنوع برای تست اتوماتیک انژکتورها
 • قابلیت کنترل دستگاه شست‌و‌شوی التراسونیک
 • نمایشگر گرافیکی تک رنگ و مناسب برای کار در نور روز
 • امکان تنظیم شرایط دلخواه تست انژکتورها در مود پیشرفته تست
 • قابلیت تست عملکرد انژکتور در دورهای مختلف و با مقادیر مختلف فشار سوخت
 • امکان اسپری مواد شست‌و‌شو درون دریچه هوای خودرو، برای شست‌و‌شوی دریچه هوا و موتور پله‌ای

ویژگی‌های دستگاه تست و شست‌و‌شوی انژکتور CARPAK 4

 • پشتیبانی از طیف گسترده‌ای از انژکتورها (تغذیه از بالا و تغذیه از کنار)
 • تست و شست‌و‌شوی 4 انژکتور بصورت همزمان
 • تست سنسور اکسیژن و موتور پله‌ای
 • شست‌و‌شوی انژکتور روی خودرو
 • پشتیبانی از زبان فارسی
 • امکان کار با باتری خودرو

تجربه کاربری بهتر برای تعمیرکاران در CARPAK 4

مهاد در طراحی دستگاه تست و شست‌و‌شوی انژکتور CARPAK 4 در کنار قابلیت‌های بالایی که برای تست و شست‌و‌شوی انژکتور ایجاد کرده و موجب بالا رفتن شتاب خودرو و بهره‌وری سوخت آن شده است به دنبال ایجاد یک تجربه کاربری بهتر بین تعمیرکاران نیز بوده است، از این رو دستگاه تست و شست‌و‌شوی انژکتور CARPAK 4 با نگاه به پژوهش‌های بازار دقیق و خواست اکثریت تعمیرکاران طراحی شده، به همین سبب است که CARPAK 4 از امکان شست‌و‌شوی انژکتورها روی خودرو برخوردار باشد که از قابلیت‌های مورد پسند و پرطرفدار تعمیرکاران است.

دستگاه تست و شست‌و‌شوی تمام اتوماتیک انژکتور CARPAK 4
دستگاه تست و شست‌و‌شوی تمام اتوماتیک انژکتور CARPAK 4

بومی شده برای ایران و خودرو‌های ایرانی

یکی از اساسی‌ترین ایرادات دستگاه‌های تست و شست‌وشوی انژکتور خارجی، هماهنگ نبودن و طراحی نشدن برای فضای بومی ایران است از این رو در مهاد صنعت تمامی تلاش در تولید همه دستگاه‌های تولیدی بر این بوده است که دستگاه‌هایی مناسب با شرایط اقلیمی، کیفیت سوخت و همچنین طراحی خودرو‌های داخلی، طراحی و ساخته شود که دستگاه تست و شست‌و‌شوی انژکتور CARPAK 4 از این قاعده مستثنی نیست. در نظر گرفتن زبان فارسی در این دستگاه نیز به این منظور بوده که تعمیرکاران ایرانی بتوانند با قابلیت‌های این دستگاه و همچنین طرز کار آن به راحتی آشنا شوند و در کاربری، سهولت لازم را داشته باشند.

خدمات پس از فروش

تجربه سالیان مهاد در طراحی و تولید محصول تست و شست‌و‌شوی انژکتور به همراه بازخورد کاربران این گروه از محصولات، سبب شده دستگاه‌های تست و شست‌و‌شوی انژکتور مهاد متناسب و تطابق بیش‌تری با نیاز و خواست کاربران آن داشته باشد. قابلیت اطمینان، تعمیر پذیری، سهولت کاربری، کاهش هزینه‌های تعمیر و نگهداری و البته زیبایی، مواردی هستند که در طراحی این نسل از محصولات تست و شست‌و‌شوی انژکتور مهاد درنظر گرفته شده است.
خدمات پس از فروش به عنوان یکی از اساسی‌ترین موارد در دستگاه‌های تست و شست‌وشوی انژکتور مد نظر بوده است، مهاد با توجه به بهینه‌سازی‌ها و تجربیاتی که در طی سالیان تولید این دستگاه‌ها به دست آورده توانسته دستگاه‌هایی را بسازد که کم‌ترین نیاز را به خدمات پس از فروش کلی و اساسی داشته باشند اما هر زمان که محصولات یا مشتریان این شرکت نیاز به خدمات پس از فروش داشته باشند، واحد خدمات پس از فروش مهاد در کنار آن‌هاست.

خدمات پس از فروش مهاد صنعت

اگر نیاز به راهنمایی دارید به ما پیام بدهید تا با شما تماس بگیریم

تصویر کپچا