به سایت مهاد خوش آمدید

درباره گروه صنعتی مهاد

مجموعه مهاد در 1381 با رویکرد هم‌راستا کردن الکترونیک، مکانیک، نرم‌افزار و استفاده از دانش دیجیتال در فضای تعمیرات وارد اکوسیستم صنعت خودروی کشور شد. آن‌چه که در روزهای نخست بسیار دور به نظر می‌رسید، دستیابی به دانش لازم و فناوری‌های مورد نیاز برای هوشمند‌سازی و متحول کردن سیستم‌های تعمیراتی بود. اما روحیه تیمی، دانش متخصصان، خلاقیت، توجه به نیاز‌های مشتری و  پشتکار گروه توانست رویاهای گروه مهاد را محقق سازد. امروز پس از  گذشت بیش از یک دهه از فعالیت‌های این شرکت در زمینه‌های الکترونیک و مکانیک توانسته‌ایم در حوزه‌های مختلف پاسخ‌گوی بخش عظیمی از نیاز‌های تعمیرکاران و سازندگان خودرو، مجموعه‌های خدمات پس از فروش و دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی باشیم. رمز موفقیت مهاد را می‌توان پایبندی همه اعضا آن به تحقق سه شعار زیر دانست:

تمرکز بر خواست و رضایت مشتریان
محصول و فناوری برتر
آموزش و پشتیبانی مستمر

این مجموعه طی ده سال گذشته منشأ تحول و توسعه در حوزه‌های مختلفی در صنعت خودرو بوده است. محصولات این شرکت امروزه به عنوان ابزاری مطمئن و بی‌رقیب در خطوط تولید، چرخه خدمات پس از فروش، نمایندگی‌ها و عاملیت‌های مجاز خودروسازی کشور به صورت گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرند.

شرکت مهاد صنعت غرب

محصولات تولیدی مهاد

سیستم‌های تست و عیب‌یابی خودرو: در دهه‌های گذشته، دانش و مهارت شخصی بیش‌ترین اهمیت را در زمینه تعمیر خودرو داشت ولی امروزه، آگاهی از نحوه کار تعمیرات در درجه اول اهمیت است و پس از آن عیب‌یابی و تعمیر خودروهای پیشرفته امروزی است که به دانش و مهارتی بسیار بیش‌تر از گذشته نیاز دارد.

با توجه به آن‌چه گفته شد درمی‌یابیم که آگاهی از نحوه کار و عیب‌یابی سیستم خودروهای پیشرفته امروزی کار یک نفر نیست و نیازمند دانش تیمی بسیار قوی، خلاقیت بالا و مجهز بودن به دستگاه‌های پیشرفته است. هر چه خودروها به سیستم‌های الکترونیکی و نرم‌افزاری مجهزتر می‌شوند، به همان میزان سیستم‌های تست و عیب‌یابی نیز باید به‌روز شوند و هم‌پای این سیستم‌ها رشد کنند تا پاسخگوی نیاز تعمیرکاران باشند.

مهاد صنعت همواره از گذشته تا به امروز، از پیشگامان اولیه طراحی و تولید این سیستم‌ها بوده است و همچنان با نگاه به آینده و با توجه به نیازهای اقشار مختلف تعمیرکاران خودروهای سبک، سنگین، زمینی و دریایی، تولیدات خود را عرضه می‌دارد .

سیستم‌های تست الکتریکی و الکترونیکی در خطوط تولید صنعت خودرو: مهاد صنعت همواره در کنار تولیدکنندگان خودرو بوده است و این افتخار را دارد که پیش‌گام تولید تجهیزات پیشرفته تست، کنترل کیفی و برنامه‌ریزی در خطوط تولید صنعت خودرو در کشورمان بوده و این صنایع را بی‌نیاز از واردات این تجهیزات به داخل کشور نموده است.

سیستم‌های تست و شست‌وشوی انژکتور‌ها و سیستم سوخت‌رسانی: به‌رغم تغییرات زیاد خودروها و الکترونیکی شدن آن‌ها، سیستم سوخت‌رسانی خودروهایی با سوخت فسیلی، تغییرات زیادی نکرده است اما با این حال طی دهه‌های گذشته از تعداد خودروهای کاربراتوری کاسته و به تعداد خودروهای انژکتوری افزوده شده است.

کیفیت عملکرد سیستم سوخت‌رسانی که رابطه مستقیم با کارایی موتور و میزان آلایندگی آن دارد، به پارامترهایی همچون کیفیت طراحی موتور، کیفیت سوخت و کیفیت نگه‌داری این سیستم وابسته است. مهاد صنعت تجهیزات نگه‌داری از سیستم سوخت‌رسانی را با بهترین کیفیت در اختیار شبکه‌های خدمات پس از فروش و مجموعه‌های پیشرفته تعمیرگاهی قرار داده است.

مجموعه‌های آموزشی فناوری خودرو: امروزه اهمیت آموزش و نیاز به افزایش سطح آگاهی و دانش فنی و همچنین اهمیت فراگیری  شیوه‌های نوین، بر کسی پوشیده نیست، از این رو شرکت مهاد با تحقیق، ترجمه و بومی‌سازی فنی و آموزشی علوم جدید خودرویی و نرم‌افزارهای مربوطه، گامی نوین و بلند در جهت آشنایی و آموزش این علوم از روش‌های مختلف هم‌چون چاپ و نشر کتاب، لوح فشرده، سایت، شبکه‌های اجتماعی و برگزاری کلاس‌های حضوری و غیر‌حضوری برداشته است که مخاطبان مهاد سال‌هاست از این خدمات آموزشی بهره‌مند می‌شوند.

از آن‌جایی هدف اصلی شرکت مهاد و تمرکز تیم متخصص همواره پاسخ‌گویی به خواسته‌ها و نیاز‌های موجود در صنعت خودرو و تجهیزات بوده است، آگاهی از مشکلات و نیازهای مشتریان برای ما اهمیت ویژه‌ای دارد به همین خاطر خواستار شنیدن نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان هستیم چرا که دانستن آن برای ما ارزشمند است و موجب پیشرف روزافزون کیفیت خدمات و محصولات و رضایت‌مندی بیش‌تر مشتریان خانواده مهاد می‌شود.